סדנת מבוא להאקומי בצפון

פסיכותרפיית האקומי הינה גישת טיפול חווייתית אינטגרטיבית המחברת בין גישות פסיכולוגיות מערביות לבין גישות רוחניות המגיעות מן המזרח. גישה זו מזמינה אותנו לחקור מתוך תשומת לב ומודעות את החוויה הפנימית שלנו ברגע ההווה על מגוון מאפייניה.

ההקשבה העמוקה במיינדפולנס לחוויה הפנימית בשילוב של תרגילים חווייתיים והישענות על החיבור של גוף – נפש, מאפשרים נתיבי גישה ישירים לחומרים לא מודעים. חומרים אלה כוללים בין היתר הנחות יסוד בריאות והנחות יסוד מגבילות שאימצנו לעצמנו בהשפעת חוויות העבר, ביחס לעצמי, לאחרים ולעולם. (דוגמה להנחות יסוד מגבילות: "אני לא מספיק טובה", "אף אחד לא רואה אותי", "העולם מסוכן" וכד')

לאחר חשיפת הנחות יסוד אלו והעלאתן למודעות, פסיכותרפיית האקומי מציעה דרכי טרנספורמציה חווייתיות עמוקות להתמרת הנחות היסוד המגבילות. בעקבות כך, משתנות החוויה הפנימית, תפיסת המציאות וההתנהגויות הנובעות מהן.

תוכנית הקורס

קורס המבוא מציע שמונה מפגשים בני ארבע שעות בהם נחשף למהות העבודה הקלינית של האקומי. בקורס נעמיק לעקרונות הגישה, לנוכחות הטיפולית הייחודית של מטפל/ת האקומי ולמיומנויות הבסיס של פסיכותרפיית האקומי, המאפשרות תהליך העמקה וחשיפה של חומרי ליבה פסיכולוגיים לא מודעים. הלמידה תתרחש הן באופן תיאורטי והן באופן חוויתי דרך תרגולים.

אוכלוסיית יעד

הקורס מיועד לעוסקים במקצועות טיפוליים: פסיכולוגים, פסיכותרפיסטים, עובדים סוציאליים, מטפלים בהבעה ויצירה ויועצים חינוכיים.

 מיקום שעות ועלות

הקורס יתקיים במנוף שבמשגב בימי שישי בין השעות 10:00 – 14:00

בתאריכים : 14.1;  21.1 ;  28.1 ;  4.2 ;  11.2;  18.2;  4.3 ;  11.3

עלות הקורס: 2200 שקלים.

הקורס יפתח בכפוף לכמות המשתתפים. מספר המקומות מוגבל.

 מורות

איילת גבעתיM.A.  פסיכותרפיסטית, עובדת סוציאלית, מורה במכון האקומי

054-4987007  ayelet.givati@gmail.com

ליאת ירדני שמירM.A.  פסיכותרפיסטית אינטגרטיבית, מורה במכון האקומי.

052-3558921 liat.yardeni@gmail.com

להרשמה ולפרטים נוספים נא לשלוח מייל לכתובת: office@hakomiisrael.com

היו הראשונים להגיב