מפגש הכרות עם שיטת האקומי – פסיכותרפיה מבוססת מיינדפולנס וגוף.

 

מכון האקומי ישראל מזמין אותכם למפגשי הכרות ללא תשלום עם שיטת האקומי.

ההשתתפות במפגש היכרות מותנית בהרשמה מוקדמת, באמצעות המייל בלבד (נא לא לפנות בבקשות לרישום דרך האתר). כתובתנו לרישום: hakomiisrael@gmail.com

 

 

בחודשים מאי-יוני 2019 יתקיימו מפגשים למעוניינות/ים להרשם לתכנית ההכשרה לבעלי רקע בתחומי הטיפול והיעוץ בלבד. המפגשים יתקיימו במעוננו החדש בהוד השרון במועדים אלה:

יום שני, 17.6.19, בין השעות 18:00-21:15 (ההרשמה למפגש זה נסגרה).

המפגשים יכללו הרצאה תיאורטית, התנסויות חווייתיות והדגמה של מפגש טיפולי. המפגש הוא דרך מצויינת להכיר את השיטה, את אופן הלימוד ולבדוק האם הכשרה מתאימה לך.

שיטת האקומי לפסיכותרפיה חוויתית הינה שיטה אלגנטית ואפקטיבית להתפתחות, שינוי וצמיחה. היא פסיכותרפיית עומק המתבססת על מודעות לרגע (mindfulness) ומשתמשת ברגע ההווה כנתיב ישיר, מהיר וחוויתי לחומר לא מודע. השיטה פועלת לשינוי עמוק של דפוסים, חוויות והתנהגויות ומשתמשת במגוון רחב של טכניקות בעבודה עם יחידים, זוגות, משפחות וקבוצות. בנוסף, פסיכותרפיית האקומי משתמשת בתבונת הגוף כשער ליצירת התפתחות ברבדים עמוקים שלעיתים אינם נגישים לשפה והבנה ורבלית.

השיטה מגובה באלפי שעות של יישום קליני וכן במחקר על הבסיס הנוירולוגי של מיינדפולנס ויישומו לצורך שינוי במבני עומק פסיכולוגים. יעילות השיטה מתאפיינת בחשיפת חומרים פסיכולוגים המארגנים את האישיות ויצירת חוויה טרנספורמטיבית המהווה כר לתובנות חדשות אודות המציאות. תוצאות טיפוסיות מתאפיינות בשינוי עמוק ברמה רגשית, קוגניטיבית והתנהגותית.

מפגש ההכרות הוא ללא תשלום ומתקיים במכון האקומי ישראל בהרצליה

להרשמה ופרטים נוספים שלחו לנו מייל ל hakomiisrael@gmail.com

4 Comments

 • הגב מאי 9, 2018

  אורית דרורי

  מעוניינת להרשם למפגש ההיכרות עם הגישה ב 8.6.18
  תודה

  • הגב יוני 5, 2018

   admin

   אורית שלום,
   ההרשמה לימי ההיכרות נעשית באמצעות פניה במייל לכתובת hakomiisrael@gmail.com
   סליחה על העיכוב בתגובה, ביולי יתקיימו גם שני מפגשי היכרות – ב10.7 וב 17.7.
   בברכה,
   טלי

 • הגב יולי 14, 2018

  דליה לארי אטקין

  מעונינת להרשם למפגש הכרות ב 17.7.18

  • הגב יולי 26, 2018

   admin

   דליה שלום,
   הרישום למפגשי ההיכרות נעשה במייל לכתובת hakomiisrael@gmail.com ולא דרך האתר. בחודש ספטמבר יערך כנראה יום היכרות נוסף. את מוזמנת לעקוב אחרי הפרסומים ולהרשם אליו באמצעות המייל.
   קיץ נעים,
   טלי

השאירו תגובה