צוות המורים

מורים ראשיים בהכשרה בארץ:

IMG_9898ד"ר קרן צרפתי

קרן היא מטפלת ומורה בכירה להאקומי; בעלת תואר שני בפסיכולוגיה סומאטית (גוף-נפש) ודוקטורט בפסיכולוגית מזרח-מערב, שניהם ממכון קליפורניה ללימודים אינטגרליים שבסן פרנסיסקו (California Institute of Integral Studies). קרן מביאה שנים של למידה וניסיון מקצועי ומתמחה באינטגרציה של פסיכותרפיה דינאמית עם פסיכותרפיה סומאטית, תרפיית התקשרות, עבודת טראומה ופסיכולוגיה טרנספרסונאלית. היא מייסדת-שותפה של מכון האקומי ישראל ומשמשת כחוקרת קלינית במחקר הבודק את השפעת תרפייה מבוססת MDMA על פגועי טראומה (PTSD). קרן מציעה מודל אינטגרטיבי של ריפוי וגדילה וגישתה מושרשת בגישות פסיכולוגיות מערביות, גישות שמאניות ותורות רוח מזרחיות.

058-642-0046  keren.tzarfaty@gmail.com

Ido (1)ד"ר עידו סימיון

עידו הוא מטפל ומורה בכיר להאקומי. הוא בעל דוקטורט בפסיכולוגיית מזרח-מערב ותואר שני בפסיכולוגיית סומאטית (גוף-נפש) מטעם מכון קליפורניה ללימודים אינטגרליים (California Institute of Integral Studies) בסן פרנסיסקו. מחקרו מתמקד בשילוב תפיסות העצמי של הפסיכולוגיה היונגיאנית והבודהיסטית, וכן בוחן את המשמעויות הפרקטיות לטיפול הפסיכולוגי שהן פועל יוצא של שילוב זה. בנוסף, עידו הוא מייסד-שותף של מכון האקומי ישראל ומשמש כחוקר קליני במחקר הבודק את השפעת תרפייה מבוססת MDMA על פגועי טראומה (PTSD). עידו בעל רישיון של מטפל זוגי ומשפחתי מטעם מדינת קליפורניה (MFT) ובעל קליניקה פרטית בהוד השרון.

050-652-1002  idosiemion@gmail.com

מורים המגיעים להנחות סדנאות ומספר שיעורים במהלך ההכשרות:

jonג'ון איזמן

ג'ון הוא מורה בכיר וותיק להאקומי, מוותיקי ומייסדי מכון האקומי הבין-לאומי וחבר בצוות המנהלים של מכון האקומי קליפורניה. הוא ייסד ומנהל את המרכז ללימודי פסיכותרפייה חוויתית מבוססת מיינדפולנס (Mindful Experiential Therapy Approahchs -M.E.T.A) שבאורגון והוא היוצר של שיטת הפסיכותרפיה "יצירת העצמי מחדש" (The Re-Creation of the Self R.C.S) . במשך 30 השנים האחרונות ג'ון מעביר סדנאות והדרכות ברחבי העולם והוא אחד ממורי האקומי המוערכים והמבוקשים.

http://www.meta-trainings.com/

Manuelaמנואלה מישקה רידס MFT) MA)

מנואלה היא מורה בכירה מוסמכת להאקומי ובעלת תואר שני בפסיכולוגיה סומאטית (גוף-נפש) ממכון קליפורניה ללימודים אינטגרליים (California Institute of Integral Studies) . מנואלה משמשת כחברת צוות באוניברסיטת JFK, במכון לפסיכולוגיה טרנספרסונאלית בפאלו אלטו וב- CIIS שבסן פרנסיסקו. מנואלה מתמחה בעבודתה בשילוב גישות שונות: פסיכולוגיה סומאטית, תרפיית התקשרות, פסיכולוגיה קדם-לידתית (pre-perinatal psychology) , תרפיה בתנועה ועבודה סומאטית עם טראומה. מנואלה היא ממפתחי הגישה הסומטית: "התנתקות מהטראנס המשפחתי", גישה הפועלת לשינוי מבנים ומערכות יחסים תוך משפחתיות המעכבות את התפתחות ה'עצמי'. מנואלה גם מאמנת בשיטת העבודה "להעיר את הנמר" של פיטר לווין לריפוי טראומות.

http://www.somaticinquiry.com/

Julieג'ולי מרפי MA

ג'ולי היא מורה בכירה להאקומי ובעלת 25 שנות ניסיון בתחום הטיפול והלימוד של אומנויות הריפוי. היא חברת צוות במכון האקומי בקליפורניה ומורה בכירה במכון האקומי בסנטה קרוז. ג'ולי פיתחה מספר רב של תכניות המשלבות מחקרים חדשניים עם גישות פסיכולוגיות עיוניות והומניסטיות. היא מרצה במכון קליפורניה ללימודים אינטגרליים (California Institute of Integral Studies) בתכנית למיינדפולנס וחמלה (compassion) בפסיכותרפיה. ג'ולי מתמחה בחיזוק יכולות המיינדפולנס והנוכחות האוהבת במערכות יחסים, בתאוריות התקשרות, בטיפול בהתמכרויות למיניהן ובכתיבה יצירתית. היא אף פיתחה את גישת ה"כתיבה הגופנית" (Embodied Writing) , גישה סומאטית ועיונית לכתיבה יצירתית וביטוי עצמי.

http://www.juliemurphy.org/

Shirleyשירלי בר דביר MFT) MA)

שירלי היא פסיכותרפיסטית ומורה מוסמכת להאקומי במסגרת מכון האקומי קליפורניה. היא בעלת תואר שני בפסיכולוגיה טראנספרסונלית מאוניברסיטת JFK בקליפורניה וכיום היא מלמדת ב JFK, כמו גם במסגרת CIIS שבקליפורניה. בנוסף, היא מטפלת משפחתית מורשת בקליפורניה ובישראל (MFT). שירלי גרה בסן פרנסיסקו ומלמדת במכון האקומי ישראל בביקוריה בארץ.

shirleydvir@hotmail.com

Gal_Szekely_facebookגל סקלי MFT) MA)

גל הוא מטפל ומורה מוסמך להאקומי וממייסדי המרכז לזוגיות בסן פרנסיסקו המתמקד בייעוץ, הדרכה וסדנאות לזוגות. גל הוא בעל תואר שני בפסיכולוגיה חברתית מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני בפסיכולוגיה אינטגרלית מטעם מכון קליפורניה ללימודים אינטגרליים בסן פרנסיסקו (California Institute of Integral Studies). בנוסף, גל הוא מטפל זוגי ומשפחתי מוסמך מטעם מדינת קליפורניה (MFT). הוא חי ועובד בסן פרנסיסקו והוא חלק ממכון האקומי של קליפורניה וכן מלמד בישראל בביקוריו בארץ.

gal@thecouplescenter.org

http://www.thecouplescenter.org/