סדנאות, פרזנטציות בימי עיון ומפגשי היכרות

  • 3_Orange_Bulbs_3x2_מכון האקומי מציע סדנאות, ימי עיון חוויתיים ופרזנטציות למעוניינים להיחשף לשיטת האקומי ולשילוב מיינדפולנס וגוף בפסיכותרפיה. מפגשים אלו מציעים שילוב של הרצאות תיאורטיות, התנסויות במיינדפולנס ואפשרות להדגמת מפגש טיפולי. בנוסף, מרצים מייסדי המכון במגוון נושאים הקשורים לפסיכותרפיה, הן בכנסים אקדמיים והן בהרצאות לקהל הרחב.

מפגשי היכרות עם שיטת האקומי

מכון האקומי ישראל מזמין אותכם למפגשי הכרות ללא תשלום עם שיטת האקומי – פסיכותרפיה מבוססת מיינדפולנס וגוף. השתתפות במפגש מותנית בהרשמה מראש.

המפגשים הקרובים מיועדים רק למתעניינות/ים בהרשמה להכשרת האקומי לבעלי רקע במקצועות הטיפול והיעוץ. הם יערכו במעוננו החדש בהוד השרון בתאריכים:

יום שני, 17.6.19, בין השעות 18:00-21:15 (ההרשמה ליום ההיכרות נסגרה)

העקרונות של פסיכותרפיית האקומי ומהותה ונשלב הרצאה תיאורטית, התנסויות חווייתיות והדגמה של מפגש טיפולי. המפגש הוא דרך מצוינת להכיר את השיטה, את אופן הלימוד ולבדוק האם הכשרה מתאימה לך.

המפגשים אינם כרוכים בתשלום אך יש להרשם מראש, במייל בלבד, בכתובת office@hakomiisrael.com

 

"האקומי – יסודות לפסיכותרפיה דינמית ברגע ההווה" סדנה בהנחיית ד"ר עידו סימיון

בתאריכים 17-19 ליולי, יציע ד"ר עידו סימיון לאנשים ללא רקע בשיטת האקומי לפסיכותרפיה סדנה שתציג את יסודותיה של שיטת האקומי ואופני העבודה היחודיים לה, הן מבחינה תיאורטית והן מבחינת כלים קליניים לעבודה. עדיפות בהרשמה תנתן לבעלי רקע במקצועות הטיפול והייעוץ.

פרטים בקישור שבכותרת. להרשמה: office@hakomiisrael.com

סדנת RCS עם מורת RCS דיפיקה שלף

בתאריכים 10-12 ביולי 2019 דיפיקה שלף, מורה ל RCS ומטפלת האקומי מוסמכת מקליפורניה תעביר סדנה שתוקדש ללימוד פרקטי של RCS. בסדנה נתרגל זיהוי, הליכה לכיוון והעמקה לשלמות הפנימית שלנו ונלמד שיטות מעבר מיידי ממקומות מגבילים ומפוצלים.

הסדנה הינה סדנת תרגול והעמקה למי שכבר טעם והכיר את השיטה. פרטים בקישור שבכותרת. הרשמה: office@hakomiisrael.com

יום הדגמה "האקומי ומגע" עם שירלי בר דביר

ביום ההדגמה, שיערך ב 7.7.19,  תדגים שירלי בר דביר, מורה מוסמכת להאקומי מקליפורניה, שלושה טיפולים, בשיטה שפיתחה, שמשלבת האקומי עם טיפול מגע על שולחן טיפולים. יום ההדגמה פתוח לקהל הרחב ויתנהל בשפה העברית.

פרטים בקישור שבכותרת. להרשמה: office@hakomiisrael.com

יום הדרכה – עבודת האקומי מתקדמת

אנחנו מציעים לתלמידי ובוגרי מכון האקומי (ישראל) יום הדרכה עם מנואלה מישקה רידס שמגיעה מקליפורניה. המפגש מיועד לבוגרי המכון שמיועדים להסמכה ולתלמידים ובוגרים שמעוניינים לצפות בעבודת האקומי מעמיקה. פרטים בקישור שבכותרת. להרשמה: office@hakomiisrael.com

סדנת ההעמקה השנתית עם מנואלה מישקה רידס – נדיבות הלב ושלמות גופנית: טכניקות סומטיות מתקדמות לטיפול בטראומה

בתחילת הקיץ תגיע אלינו מנואלה מישקה רידס, מורה בכירה ובינלאומית להאקומי, מייסדת ומנהלת-שותפה של מכון האקומי קליפורניה.
ניפגש ביוני (10-14.6.10) במרכז הימי בקיסריה, לחמישה ימים של היכרות ותרגול של חווית השלמות הגופנית, שתאפשר לנו להציע למטופלינו טיפול טראומה אפקטיבי, תוך שמירה על רווחתנו הפיזית והנפשית. בסדנה נבחן כיצד לטפח מצבים אלה של אינטגרציה ולכידות סומטיות באמצעות טכניקות מדויקות, הבנה תיאורטית ותרגול.
פרטים מלאים וטופס הרשמה בקישור שבכותרת.

סדנת חלומות והגוף עם ד"ר עידו סימיון

חלומות הם השפה של העצמי העמוק ודרכם נתווית דרך להשתתפות מלאה ונוכחת בחיינו. באמצעות החלום, מציג העצמי אפשרויות יצירתיות למימוש חיינו, אפשרויות שהן מעבר לקונפליקטים ולניגודים שמאפיינים פעמים רבות את עמדתנו המודעת. בסדנה זו נלמד להבין את שפת החלום באמצעים חווייתיים, וזאת כדרך להבנת הדינמיקה הייחודית שהחלום מציג. במסגרת זו, נשתמש בגוף כעוגן וככלי בכדי להבין וליצור טרנספורמציה בעמדות פסיכולוגיות קונפליקטואליות.

מיקום ותאריך:

מכון האקומי ישראל אשר בהרצליה בימי חמישי – שישי 4-5/4 באפריל 2019

יום חמישי – 16:00-21:00

יום שישי –9:00-14:00

פרטים נוספים בקישור שבכותרת.

להרשמה נא לשלוח מייל לכתובת office@hakomiisrael.com

פסיכותרפיה נתמכת MDMA ל PTSD, ופסיכותרפיה גופנית בשיטת האקומי – הרצאתה של ד"ר קרן צרפתי

מכון האקומי ישראל שמח להזמין אתכם להרצאתה של ד"ר קרן צרפתי במסגרת הכנס מודעות רגשית: מושג אינטגרטיבי בהבנה ובפסיכותרפיה של הפרעות גוף-נפש (פסיכו-סומטיות). ההרצאה תעסוק בפסיכותרפיה נתמכת MDMA ל PTSD, ובפסיכותרפיה גופנית בשיטת האקומי כמודל אינטגרטיבי המשלב גוף ונפש.
אורח הכבוד בכנס יהיה פרופ' ריצ'רד ליין (M.D., PhD), אשר גוף המחקר העשיר שלו במהלך שלושת העשורים האחרונים תרם באופן משמעותי להבנה שלנו אודות מודעות רגשית, המנגנונים המוחיים הקשורים בה, והאופנים בהם היא קשורה לפתולוגיה ולתהליכי שינוי בטיפול, במיוחד בתחום הפסיכו-סומטי.
הכנס יערך ביום חמישי, 1.11.18, בין השעות 8:30-16:00 במכללה האקדמית תל אביב יפו.

פרטים נוספים והרשמה בקישור שבכותרת

סדנת העמקה השנתית עם ג'ון אייזמן – גילוי העצמי מחדש: מתאוריה לפרקטיקה.

*ההרשמה לסדנה נסגרה*
השנה מגיע אלינו ג'ון אייזמן, אחד ממייסדיה המקוריים של שיטת האקומי לפסיכותרפיה ומפתחה של שיטת RCS "יצירת העצמי מחדש".
ניפגש במאי (7-11.5.18) במרכז הימי בקיסריה, לחמישה ימים של לימוד מעמיק של גישה הפועלת ומכירה באפשרות שלנו להתחבר לשלמותנו ברגע ההווה. שיטת "יצירת העצמי מחדש" שפיתח ג'ון ונשענת על האקומי מציעה דרך טרנספורמטיבית משמעותית לריפוי וגדילה. כל הפרטים בפנים.

 

תיאוריית אישיויות מוקדמות לא מילוליות ועבודת מגע – סדנת העמקה עם שירלי בר דביר

***ההרשמה לסדנה נסגרה***

מטפלים שעובדים עם מטופלים שחוו טראומות בתקופת הינקות מוצאים עצמם לעתים קרובות תקועים ונטולי כלים, משום שהפגיעה אירעה בשלבי התפתחות טרום מילוליים. מגע נכון, בטוח ומדויק, יכול להציע למטופלים כאלה את מה שמכונה בהאקומי חוויה חסרה, ולהביא מזור לטראומה התפתחותית. כל הפרטים בפנים.

ריטריט מדיטציה עירוני בהנחיית ד"ר עידו סימיון 

מדיטציה היא נוכחות, הוויה קיימת המאפשרת לכל להיות כפי שהוא ברגע הזה. היא אינה נפרדת מהחיים המתהווים ברגע זה, היא אינה נצמדת לתצורות השונות של חוויה המופיעות במרחב המודעות ואינה דוחה אותן. מדיטציה במובן העמוק, הנוכח והשקט מופיעה באופן ספונטני כשאנו מפסיקים לנסות לשלוט בחוויה שלנו וכשאנו מפסיקים לעשות מניפולציות על החוויה המתהווה מרגע לרגע.

הריטריט העירוני יתקיים בימים חמישי עד שבת, ה-20-22.7.17, ומיועד למי שמעוניין ללמוד את עצמו דרך תרגול של נוכחות, חקירה והתבוננות עצמית. מתחילים כמו גם בעלי ניסיון קודם במדיטציה מוזמנים.