סדנאות, פרזנטציות בימי עיון ומפגשי הכרות

3_Orange_Bulbs_3x2_מכון האקומי מציע סדנאות, ימי עיון חוויתיים ופרזנטציות למעוניינים להיחשף לשיטת האקומי ולשילוב מיינדפולנס וגוף בפסיכותרפיה. מפגשים אלו מציעים שילוב של הרצאות תיאורטיות, התנסויות במיינדפולנס ואפשרות להדגמת מפגש טיפולי.

 

 

 

מפגש קולנועי עם ד"ר קרן צרפתי בסינמטק תל אביב

מכון האקומי ישראל מזמין אותכם למפגש ק ד"ר קרן צרפתי בסינמטק תל אביב ביום שבת 6.10.18 בשעה 17:00. ד"ר צרפתי תרצה על חומרים משני תודעה בטיפול הפסיכולוגי ויוקרן הסרט מדע מקודש. ההרצאה תתמקד במחקר פורץ דרך הבודק את השפעתה של פסיכותרפיה מבוססת MDMA על פגיעה טראומטית.

פגיעה טראומתית היא פגיעה המשפיעה על כל מימדי חיינו, מזה הפיזיולוגי, דרך המימד הפסיכולוגי ועד לרוחני. כאשר פגיעה זו היא חמורה ומגיעה למצב של הפרעת דחק פוסט טראומתית  קשה מאד לרפאה בשיטות הטיפול, התרופות הפסיכיאטריות והכלים הקליניים המוכרים לנו כיום בעולם הפסיכיאטריה והפסיכולוגיה. בהרצאה תציג ד"ר צרפתי את המחקר, תוצאותיו ומשמעותו הפוטנציאלית לטיפול בפגיעה טראומתית

לפרטים נוספים והרשמה בקישור שבכותרת

פסיכותרפיה נתמכת MDMA ל PTSD, ופסיכותרפיה גופנית בשיטת האקומי – הרצאתה של ד"ר קרן צרפתי

מכון האקומי ישראל שמח להזמין אתכם להרצאתה של ד"ר קרן צרפתי במסגרת הכנס מודעות רגשית: מושג אינטגרטיבי בהבנה ובפסיכותרפיה של הפרעות גוף-נפש (פסיכו-סומטיות). ההרצאה תעסוק בפסיכותרפיה נתמכת MDMA ל PTSD, ובפסיכותרפיה גופנית בשיטת האקומי כמודל אינטגרטיבי המשלב גוף ונפש.
אורח הכבוד בכנס יהיה פרופ' ריצ'רד ליין (M.D., PhD), אשר גוף המחקר העשיר שלו במהלך שלושת העשורים האחרונים תרם באופן משמעותי להבנה שלנו אודות מודעות רגשית, המנגנונים המוחיים הקשורים בה, והאופנים בהם היא קשורה לפתולוגיה ולתהליכי שינוי בטיפול, במיוחד בתחום הפסיכו-סומטי.
הכנס יערך ביום חמישי, 1.11.18, בין השעות 8:30-16:00 במכללה האקדמית תל אביב יפו.

פרטים נוספים והרשמה בקישור שבכותרת

 

סדנת העמקה השנתית עם ג'ון אייזמן – גילוי העצמי מחדש: מתאוריה לפרקטיקה.

*ההרשמה לסדנה נסגרה*
השנה מגיע אלינו ג'ון אייזמן, אחד ממייסדיה המקוריים של שיטת האקומי לפסיכותרפיה ומפתחה של שיטת RCS "יצירת העצמי מחדש".
ניפגש במאי (7-11.5.18) במרכז הימי בקיסריה, לחמישה ימים של לימוד מעמיק של גישה הפועלת ומכירה באפשרות שלנו להתחבר לשלמותנו ברגע ההווה. שיטת "יצירת העצמי מחדש" שפיתח ג'ון ונשענת על האקומי מציעה דרך טרנספורמטיבית משמעותית לריפוי וגדילה. כל הפרטים בפנים.

מפגשי היכרות עם שיטת האקומי

מכון האקומי ישראל מזמין אותכם למפגשי הכרות ללא תשלום עם שיטת האקומי – פסיכותרפיה מבוססת מיינדפולנס וגוף. על מועד המפגש הקרוב תבוא הודעה.

מפגשי ההיכרות הינם שלב ראשון בתהליך הקבלה לתכנית ההכשרה. במפגש נציג את העקרונות של פסיכותרפיית האקומי ומהותה ונשלב הרצאה תיאורטית, התנסויות חווייתיות והדגמה של מפגש טיפולי. המפגש הוא דרך מצוינת להכיר את השיטה, את אופן הלימוד ולבדוק האם הכשרה מתאימה לך.

תיאוריית אישיויות מוקדמות לא מילוליות ועבודת מגע – סדנת העמקה עם שירלי בר דביר

***ההרשמה לסדנה נסגרה***

מטפלים שעובדים עם מטופלים שחוו טראומות בתקופת הינקות מוצאים עצמם לעתים קרובות תקועים ונטולי כלים, משום שהפגיעה אירעה בשלבי התפתחות טרום מילוליים. מגע נכון, בטוח ומדויק, יכול להציע למטופלים כאלה את מה שמכונה בהאקומי חוויה חסרה, ולהביא מזור לטראומה התפתחותית. כל הפרטים בפנים.

ריטריט מדיטציה עירוני בהנחיית ד"ר עידו סימיון 

מדיטציה היא נוכחות, הוויה קיימת המאפשרת לכל להיות כפי שהוא ברגע הזה. היא אינה נפרדת מהחיים המתהווים ברגע זה, היא אינה נצמדת לתצורות השונות של חוויה המופיעות במרחב המודעות ואינה דוחה אותן. מדיטציה במובן העמוק, הנוכח והשקט מופיעה באופן ספונטני כשאנו מפסיקים לנסות לשלוט בחוויה שלנו וכשאנו מפסיקים לעשות מניפולציות על החוויה המתהווה מרגע לרגע.

הריטריט העירוני יתקיים בימים חמישי עד שבת, ה-20-22.7.17, ומיועד למי שמעוניין ללמוד את עצמו דרך תרגול של נוכחות, חקירה והתבוננות עצמית. מתחילים כמו גם בעלי ניסיון קודם במדיטציה מוזמנים.