סדנת לידת העצמי ביציאה מסימביוזה

על הסדנה:
תקופת הינקות והילדות המוקדמת מביאה להכרתנו את העובדה כי העולם אינו המשך מושלם לצרכנו הראשוניים ובכך מנכיחה באופנים שונים את הפער שבין עולמנו הפנימי, החוויות, הצרכים והרצונות שלנו לבין המענה החלקי שסביבתנו מציעה להם. מתוך הרחם, בו פער זה כמעט ואינו קיים, אנו נולדים לתוך עולם מורכב של גבולות ויחסים בו פעמים רבות אנו מתוסכלים ונפגעים. אך עולם מורכב זה של גבולות וחוסר התאמה אינו רק פוטנציאל לכאב, אלא טומן בחובו אפשרות לגלות את עצמאותנו ואת עצמיותנו ביציאה מתוך אותו גן עדן סימביוטי.
בסדנה זו נלמד כיצד לעבוד גם עם חלקים אורגנים ובריאים של העצמי המבקשים מקום והגשמה ובמקביל גם עם חלקי עצמי הקשורים לחוויות תסכול, ייאוש, פחד וקושי. חוויות קשות אלו משמעותיות לנפרדות, לפיתוח העצמי וגדילתו ומכאן חשיבותן. הסדנה תתבסס על גישה חוויתית וטכניקות עבודה שתומכות בתהליך דינמי זה של היווצרות העצמי ותתמקד בלמידת כלים קליניים לעבודה בדגש על הכרה, תיקוף, הכלת קושי האחרת ומעבר דרכו.
תאריך, שעות ועלות:

מיקום ותאריך: מכון האקומי ישראל אשר בהוד השרון. בימי חמישי ושישי 7-8 בספטמבר 2023

יום חמישי – 16:00-20:30

יום שישי – 9:00-14:00

עלות: 800 ש"ח

הסדנה מיועדת לבעלי רקע בטיפול

הרשמה: office@hakomiisrael.com

 

אודות המנחה:

ד"ר עידו סימיון הוא מטפל ומורה מוסמך להאקומי ושותף מייסד של מכון האקומי ישראל. הוא בעל דוקטורט בפסיכולוגיית מזרח-מערב ותואר שני בפסיכולוגיית סומאטית (גוף-נפש) מטעם מכון קליפורניה ללימודים אינטגרליים (California Institute of Integral Studies) בסן פרנסיסקו. לעידו קליניקת פסיכותרפיה פרטית בהרצליה ובנוסף הוא מכשיר מטפלים בגישות מבוססות מיינדפולנס וגוף במסגרות שונות.