האקומי כתרפיה ממוקדת התקשרות (Attachment)

סדנת העמקה עם דונה רוי, מורה בכירה להאקומי, מכון האקומי אורגון.

המרכז הימי קיסריה,  18-22 למאי, 2020.

סדנת ההעמקה השנתית של מכון האקומי, תתמקד השנה בלימוד של פסיכותרפיית התקשרות חוויתית, המציעה דרך עבודה ישירה ומבוססת מיינדפולנס עם פגיעות התקשרות. צורת טיפול זו מבוססת על עבודה מחוויה נוכחת משולבת בדינמיקות התייחסותיות הנוכחות בעולמו הפנימי של המטופלת והן במערכת היחסים הטיפולית בין המטפלת למטופלת.

במרחב חוויתי עדין ועוצמתי זה, נעבוד גם עם יישומי מיינדפולנס במרחב הפנימי (עיניים סגורות) וגם במרחב ההתיחסותי (עיניים פקוחות), תוך הדגשת אישיותו ונוכחותו של המטפל בתהליך.

הסדנה תציג עקרונות תיאורטיים וכלים מעשיים ובה נלמד:

א. לחקור את מערכת היחסים הטיפולית כמרכז הלמידה הקלינית

ב. איך לזהות, לחשוף ולחקור דינמיקות התקשרותיות:

ג. כיצד לתמוך בטרנספורמציה של דינמיקה התקשרותית.

ד. כיצד לעגן סגנון התקשרות בטוח לעצמי

על המנחה:

דונה רוי היא מטפלת ומורה בכירה מוסמכת להאקומי, מייסדת ומנהלת הקליניקה של M.E.T.A בפורטלנד, אורגון. דונה מרצה באוניברסיטת פורטלנד, היא מתמחה בעבודה עם זוגות ומשפחות, עבודת חלומות ועבודת התקשרות.

דונה מגיעה לעבודה הקלינית מרקע ייחודי. היא חיה ולמדה בגרמניה, התנדבה בפלוגות השלום בדרום קוריאה וכחלק מלימודי התואר השני שלה בניהול יחסים בין תרבותיים עבדה בבבנגלדש עם ארגון "הצל את הילדים". בנוסף, היא הנחתה תכניות לעבודה עם פליטים בגבולות ארה"ב ובמשך שנים עבדה כיועצת לתקשורת בין תרבותית.

אחרי קריירה בת 25 שנה בניהול יחסים בינלאומיים ותקשורת בין תרבותית, דונה החליטה להגשים חלום ישן ולההפך לפסיכותרפיסטית. בשנת 2008 היא וג'ון אייזמן, ממיסדי האקומי, הקימו את A.T.E.M ארגון מטרייה לטיפולים חוויתיים מבוססי מיינדפולנס, המציע הכשרות בהאקומי, בטראומה ובתרפיית התקשרות.

אוכלוסיית יעד

לומדי האקומי בעבר ובהווה, מגוון אנשי הטיפול, המבקשים להתנסות ולהעמיק את הידע בתחום פסיכותרפיה מוכוונת קשיבות (Mindfulness and Embodiment) בגישת האקומי.

דרישת קדם

הסדנה היא סדנה למשתתפים בעלי כלים בסיסיים לעבודה חוויתית מבוססת מיינדפולנס ובעלי ידע תיאורטי מוקדם על התקשרות.  הכשרה בסיסית בשיטת האקומי הינן תנאי קבלה להכשרה זו. מטפלים ללא ידע מוקדם יתבקשו לעבור סדנה נוספת בת יומיים ללימוד המושגים הבסיסיים בהאקומי בתשלום נוסף.

מתי?

18-22 למאי, 2020:

שני עד חמישי- 09:00-17:00

שישי: 8:30-14:00

איפה?

המרכז הימי קיסריה

כמה?

2800 ש"ח בהרשמה מוקדמת, 2950 לאחר ההרשמה המוקדמת.

 

ההרשמה תיפתח בהמשך השנה.

פרטים נוספים באימייל זה office@hakomiisrael.com