סדנאות העמקה שנתית

סדנת ההעמקה במתכונת כפולה, מתקיימות שתי סדנאות במקביל:
סדנה ראשונה "כשהאקומי, רייך וגרוף נפגשים" תעמיק לנקודת המפגש המיוחדת בין שיטת האקומי לעולם הפסיכולוגיה הסומטית ממוקדת הגוף בהובלת
וויליאם רייך ועולם הפסיכולוגיה הטרנספרסונאלית אותו הוביל סטניסלב גרוף. 
בסדנה נחקור את המפגש הקליני בין הנפש הדינמית, מופעי הגוף וחוויות מיסטיות ונלמד כלים קליניים לזיהוי מופעים אלו ופיתוחם בקליניקה. סדנה זו תועבר על ידי ד"ר קרן צרפתי.
 
סדנה שנייה "יונג והאקומי- הלא מודע הארכיטיפי ותרפיה חוויתית מבוססת מיינדפולנס" תועבר בהנחיית ד"ר עידו סימיון.
בסדנה זו נחשוף ונחקור את הלא מודע הארכיטיפי המתייחס לאותו שדה תודעתי שמעבר לזהותנו האגואית והלא מודע האישי. תכולתו היא הארכיטיפים, אותם אברי נפש קולקטיבים
שנותנים הקשר ומשמעות להתנהגות וחוויות אנושיות. שפתו היא תופעות הטבע, הדימויים, והרבדים הסימבולים שאלו מבטאים בתהליכים יצירתיים של חלימה, משחק, דמיון ותנועה.
בסדנה נלמד כיצד לזהות ולהתייחס למימדים ארכיטיפים בתוך תהליך טיפולי וכיצד לרתום את האנרגיה הרחבה והעוצמתית של מימד זה בתוך תהליך טיפול חוויתי ומבוסס מיינדפולנס.
סדנה זו מיועדת למטפלים/ות מתקדמים בלבד. 
 
שתי הסדנאות תערכנה במרכז הימי קיסריה באותם תאריכים ושעות, והלימוד ישולב במדיטציות קהילתיות משותפות וכמובן בערב הכשרונות המפורסם שלנו..
 
ימים ושעות
הסדנאות תתקיימנה בתאריכים והשעות הבאים (סה"כ 34 ש"א בסדנה):
ה 11-14 למאי 2021:
יום ג'-ה' 9:30-16:30
יום ו' 9:30-14:00
 
עלות:
הרשמה מוקדמת עד ה 1.5.21 1900 ש"ח
לאחר ה 1.5.21 2000 ש"ח 
 
תו ירוק
מכון האקומי פועל בהתאם להנחיות משרד הבריאות ואנחנו נדרשים לתו ירוק, כלומר הצגת תעודת מתחסן, מחלימים או הצגת תוצאות שליליות של בדיקת קורונה עד 48 שעות לפני הסדנה.
חשוב לנו לשתף שאין כאן נקיטת עמדה מצד מכון האקומי בנושא החיסונים. את כולנו מצער שמגיפת הקורונה על כל השלכותיה איננה מאפשרת לכולנו להיפגש פיזית.
ברצוננו להזכיר שמכון האקומי הוא מוסד שנותן מקום למגוון של דעות, השקפות וראיית עולם בנושאים ותחומים שונים כולל נושא החיסונים.

היו הראשונים להגיב