סדנת העמקה: האקומי וטיפול בהתקשרות ראשונית (P.A.T.)

    עם דונה רוי LPC, CHT

   מורים מלווים – ד"ר עידו סימיון וד"ר וקרן צרפתי
על הסדנה:

סדנת ההעמקה השנתית בהאקומי, תתמקד בפסיכותרפיית התקשרות חוויתית, המציעה דרך לעבודה ישירה ומבוססת מיינדפולנס עם פגיעות התקשרות. הסדנה תקנה עקרונות ומיומנויות מעשיות לעבודה מודעת עם פגיעות התקשרות ומיועדת לתלמידי/ות ובוגרי/ות האקומי ולמשתתפים/ות בעלי רקע מקצועי קליני.

הטיפול הנלמד מבוסס הן על חקירת דינמיקות התקשרותיות הנוכחות בעולמה הפנימי של המטופלת והן על חקירת מערכת היחסים הטיפולית בין המטפלת למטופלת. במרחב חוויתי, עדין ועוצמתי זה, נעבוד גם עם יישומי מיינדפולנס במרחב הפנימי (עיניים סגורות) וגם במרחב ההתייחסותי (עיניים פקוחות), תוך הדגשת אישיותו ונוכחותו של המטפל בתהליך.

יודגש כי הסדנה תועבר באנגלית ומיועדת למשתתפים/ות בעלי כלים בסיסיים לעבודה חוויתית ובעלי ידע תיאורטי מוקדם על התקשרות.

גישת הטיפול הנלמדת תתבסס על חקר דפוסי ההתקשרות דרך למידה מודעת, חוויתית, מכבדת ועדינה ברגע ההווה של :

  • החוייה הפנימית של המטופלת.
  • החוויה ההתיחסותית ולמידת הקשר בין המטפלת למטופלת
  • חוויתה ודפוסי אישיותה של המטפלת בתהליך הטיפול.
  • מיומנויות התקשרות חוויתיות ספציפיות
  • הכרות חוויתית ובנייה הדרגתית של דפוסי התקשרות בטוחה

הלימוד בסדנה מבוסס על אינטגרציה של גופי ידע שונים הכוללים: תיאוריית ההתקשרות הקלאסית, פסיכותרפית האקומי,  R-CS, שיטת האינטגרציה המורכבת של מערכות מוח מרובות (CIMBS), מחקר נוירוביולוגיה בינאישית ויישומיו.

קצת על דונה:

דונה רוי היא מטפלת ומורה בכירה מוסמכת להאקומי וחלק מצוות M.E.T.A  בפורטלנד, אורגון. דונה מרצה באוניברסיטת פורטלנד, מייסדת ומנהלת הקליניקה של  M.E.T.A  בפורטלנד. היא מתמחה בעבודה עם זוגות ומשפחות, עבודת חלומות ועבודת התקשרות.

דונה מגיעה לעבודה הקלינית מרקע ייחודי. היא חיה ולמדה בגרמניה, התנדבה בפלוגות השלום בדרום קוריאה וכחלק מלימודי התואר השני שלה בניהול יחסים בין תרבותיים עבדה בבנגלדש עם ארגון " הצל את הילדים". בנוסף היא הנחתה תכניות לעבודה עם פליטים בגבולות ארה"ב ובמשך שנים עבדה כיועצת לתקשורת בין תרבותית.

אחרי קרירה בת 25 שנה בניהול יחסים בינלאומיים ותקשורת בין תרבותית, דונה החליטה להגשים חלום ישן ולהפוך לתרפיסטית. בשנת 2005 דונה כתבה פרק בשם "פסיכותרפיה וייעוץ מבוססים גוף" בספר "תיאוריות והתערבויות בייעוץ ופסיכותרפיה". 

מועד הסדנה:

8-12.5.23

שני עד חמישי  9:00-17:00

שישי 8:30-14:30

מיקום הסדנה:

המרכז הימי קיסריה

עלות הסדנה: 

2955 ₪ (2800 ₪ בהרשמה מוקדמת – עד 10 במרץ)

– עדיפות בהרשמה תינתן לתלמידי ובוגרי האקומי

הסדנה תועבר באנגלית.

הרשמה ופרטים נוספים באימייל זה office@hakomiisrael.com

 

 

היו הראשונים להגיב