סדנת העמקה: האקומי וטיפול בהתקשרות ראשונית (P.A.T.)

    עם דונה רוי LPC, CHT

   מורים מלווים – עידו וקרן
על הסדנה:

סדנת העמקה בהאקומי, תתמקד בפסיכותרפיית התקשרות חוויתית, המציעה דרך עבודה ישירה ומבוססת מיינדפולנס עם פגיעות התקשרות, צורת טיפול זו מבוססת על עבודה מחוויה נוכחת משולבת בדינמיקות התייחסויות הנוכחות בעולמה הפנימי של המטופלת והן במערכת היחסים הטיפולית בין המטפלת למטופלת. הסדנה תציג עקרונות תיאורטיים וכלים מעשיים ומיועדת לתלמידי ובוגרי האקומי ולמשתתפים בעלי רקע מקצועי קליני. יודגש כי הסדנה היא סדנה למשתתפים בעלי כלים בסיסיים לעבודה חוויתית ובעלי ידע תיאורטי מוקדם על התקשרות. במרחב חוויתי, עדין ועוצמתי זה, נעבוד גם עם יישומי מיינדפולנס במרחב הפנימי (עיניים סגורות) וגם במרחב ההתייחסותי (עיניים פקוחות), תוך הדגשת אישיותו ונוכחותו של המטפל בתהליך.

הסדנה תקנה עקרונות ומיומנויות לעבודה מודעת, חווייתית וישירה עם פגיעות התקשרות.

גישת הטיפול המוצגת תתבסס על חקר דפוסי ההתקשרות דרך למידה מודעת, חוויתית, מכבדת ועדינה ברגע ההווה של :

  • החוויה הפנימית של המטופלת
  • החוויה ההתיחסותית ולמידת הקשר בין המטפלת למטופלת
  • חוויתה ודפוסי אישיותה של המטפלת בתהליך הטיפול.
  • מיומנויות התקשרות חוויתיות ספציפיות
  • הכרות חוויתית ובנייה הדרגתית של דפוסי התקשרות בטוחה

הלימוד בסדנה מבוסס על אינטגרציה של גופי ידע שונים הכוללים: תיאוריית ההתקשרות הקלאסית, פסיכותרפית האקומי,  R-CS, שיטת האינטגרציה המורכבת של מערכות מוח מרובות (CIMBS), מחקר נוירוביולוגיה בינאישית ויישומיו.

קצת על דונה:

דונה היא מטפלת ומורה בכירה מוסמכת להאקומי, מייסדת ומנהלת הקליניקה של M.E.T.A בפורטלנד, אורגון. דונה מרצה באוניברסיטת פורטלנד, היא מתמחה בעבודה עם זוגות ומשפחות, עבודת חלומות ועבודת התקשרות. דונה מגיעה לעבודה הקלינית מרקע ייחודי. היא חיה ולמדה בגרמניה, התנדבה בפלוגות השלום בדרום קוריאה וכחלק מלימודי התואר השני שלה בניהול יחסים בין תרבותיים עבדה בבבנגלדש עם ארגון "הצל את הילדים". בנוסף, היא הנחתה תכניות לעבודה עם פליטים בגבולות ארה"ב ובמשך שנים עבדה כיועצת לתקשורת בין תרבותית. אחרי קריירה בת 25 שנה בניהול יחסים בינלאומיים ותקשורת בין תרבותית, דונה החליטה להגשים חלום ישן ולההפך לפסיכותרפיסטית. בשנת 2008 היא וג'ון אייזמן, ממיסדי האקומי, הקימו את A.T.E.M ארגון מטרייה לטיפולים חוויתיים מבוססי מיינדפולנס, המציע הכשרות בהאקומי, בטראומה ובתרפיית התקשרות.

מועד הסדנה:

8-12.5.23

שני עד חמישי  9:00-17:00

שישי 9:00-14:00

מיקום הסדנה:

המרכז הימי קיסריה

עלות הסדנה: 

2955 ₪ ( 2800₪ בהרשמה מוקדמת – עד סוף פברואר)

– עדיפות בהרשמה תינתן לתלמידי ובוגרי האקומי

הסדנה תועבר באנגלית.

הרשמה ופרטים נוספים באימייל זה office@hakomiisrael.com

 

 

היו הראשונים להגיב