מפגש הכרות עם שיטת האקומי – פסיכותרפיה מבוססת מיינדפולנס וגוף

מכון האקומי ישראל מזמין אותכם למפגשי הכרות ללא תשלום עם שיטת האקומי.

ההשתתפות במפגש היכרות מותנית בהרשמה מוקדמת, באמצעות המייל בלבד (נא לא לפנות בבקשות לרישום דרך האתר). כתובתנו לרישום: office@hakomiisrael.com

מועדי המפגשים הבאים:

 

מפגש למתעניינים/ות עם רקע בטיפול

מפגש  בהוד השרון

יום שני 5.6.23 18:00-21:00

מפגשים בחיפה

יום ראשון 28.5.23 17:30-20:30

יום שישי 2.6 10:00-13:00

יום שלישי 11.7.23  17:30-20:30

המפגשים יכללו הרצאה תיאורטית, התנסויות חווייתיות והדגמה של מפגש טיפולי. המפגש הוא דרך מצויינת להכיר את השיטה, את אופן הלימוד ולבדוק האם הכשרה מתאימה לך.

שיטת האקומי לפסיכותרפיה חוויתית הינה שיטה אלגנטית ואפקטיבית להתפתחות, שינוי וצמיחה. היא פסיכותרפיית עומק המתבססת על מודעות לרגע (mindfulness) ומשתמשת ברגע ההווה כנתיב ישיר, מהיר וחוויתי לחומר לא מודע. השיטה פועלת לשינוי עמוק של דפוסים, חוויות והתנהגויות ומשתמשת במגוון רחב של טכניקות בעבודה עם יחידים, זוגות, משפחות וקבוצות. בנוסף, פסיכותרפיית האקומי משתמשת בתבונת הגוף כשער ליצירת התפתחות ברבדים עמוקים שלעיתים אינם נגישים לשפה והבנה ורבלית.

השיטה מגובה באלפי שעות של יישום קליני וכן במחקר על הבסיס הנוירולוגי של מיינדפולנס ויישומו לצורך שינוי במבני עומק פסיכולוגים. יעילות השיטה מתאפיינת בחשיפת חומרים פסיכולוגים המארגנים את האישיות ויצירת חוויה טרנספורמטיבית המהווה כר לתובנות חדשות אודות המציאות. תוצאות טיפוסיות מתאפיינות בשינוי עמוק ברמה רגשית, קוגניטיבית והתנהגותית.

להרשמה ופרטים נוספים שלחו לנו מייל ל office@hakomiisrael.com

היו הראשונים להגיב